AAA

Kadra pedagogiczna

lp.

nazwisko i imię

przedmiot

godziny dyżurowania

1

Baj Anna

pedagog, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

poniedziałek 08.00-10.00

2

Broniszewska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 13.00-14.00

3

Bury-Waduła Justyna

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

wtorek 10.00-11.00

4

Chudzyńska Ewa

biblioteka

wtorek 15.00-16.00

5

Ciarka Ewelina

edukacja wczesnoszkolna

piątek 10.00-11.00

6

Domański Maciej

język angielski

czwartek 15.00-16.00

7

Dybowska Agata

funkcjonowanie w środowisku, zajęcia artystyczne, plastyka

wtorek 12.00-13.00

8

Dudzik Wioletta

pedagog, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

środa 08.00-09.00

9

Dzieciuch-Ciołek Marta

język polski, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

poniedziałek 10.00-11.00

10

Fadel Renata

matematyka, fizyka, chemia

poniedziałek 14.00-15.00

11

Fidelus Elżbieta

rehabilitacja, wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, psychmotoryka

wtorek 15.45-16.45

12

Głasek Łukasz

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna

poniedziałek 11.00-12.00

13

Glinicka Małgorzata

eeg biofeedback, logopedia, terapia pedagogiczna

środa 12.00-13.00

14

Harasz Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 09.45-10.45

15

Jedynak Janina

chemia, fizyka, biologia

środa 11.00-12.00

16

Jendras-Baranowska Joanna

język polski, zajęcia wyrównawcze

środa 09.00-10.00

17

Kamieńska Renata

zajęcia świetlicowe

poniedziałek 12.00-13.00

18

Klimowicz Alicja

funkcjonowanie w środowisku

czwartek 10.00-11.00

19

Kobylańska Anna

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

czwartek 12.00-13.00

20

Kobylańska-Muras Katarzyna

etyka, zajęcia świetlicowe

środa 09.30-10.30

21

Kopacz Aleksandra

rehabilitacja

22

Kopik Teresa

zajęcia rewalidacyjne

czwartek 11.00-12.00

23

Kosior Hanna

zajęcia świetlicowe

środa 15.00-16.00

24

Kwiatkowska Katarzyna

psycholog, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

poniedziałek 14.00-16.00

25

Lech Jowita

zajęcia świetlicowe

26

Lubowicka-Dąbrowska Maria

psycholog, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

wtorek 12.00-14.00

27

Maszke-Kaczorek Celina

geografia, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

wtorek 15.00-16.00

28

Marciszewska Ewa

przyroda, biologia, chemia

czwartek 08.00-09.00

29

Magowska Jolanta

zajęcia świetlicowe

poniedziałek 11.45-12.45

30

Madej Anna

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 09.00-10.00

31

Matera Danuta

logopedia, terapia pedagogiczna

środa  10.00-11.00

32

Mosur Kamil

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna

poniedziałek 12.00-13.00

33

Natorska Grażyna

technika, zajęcia techniczne

czwartek 11.00-12.00

34

Paluch Dorota

religia

czwartek 10.00-11.00

35

Panek Kinga

edukacja wczesnoszkolna

środa 12.00-13.00

36

Pawikowski Marcin

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna

poniedziałek 12.00-13.00

37

Perzanowska Magdalena

plastyka

poniedziałek 10.00-11.00

38

Piróg Anna

informatyka

39

Polkowski Leszek

religia

40

Pisarczyk Tatiana

funkcjonowanie w środowisku, technika, plastyka

poniedziałek 07.00-08.00

41

Pytlarczyk Agnieszka

zajęcia świetlicowe

piątek 14.00-15.00

42

Sakowska-Chudy Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna, alternatywne metody komunikacji, psychomotoryka

urlop

43

Serafin Iwona

plastyka

środa11.00-12.00 

44

Sęk Aleksandra

logopedia, alternatywne metody komunikacji

czwartek 10.00-11.00

45

Siedlecka Stefania

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 13.00-14.00

46

Kosyl Magdalena

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

środa 09.45-10.45

47

Skoczylas-Rosa Barbara

zajęcia świetlicowe

48

Soból Żaneta

muzyka, zajęcia świetlicowe, muzyka z rytmiką

wtorek 10.00-11.00

49

Suchecka Dorota

edukacja wczesnoszkolna

urlop

50

Szmuniewska Helena

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 14.30-15.30

51

Szymańska Maria

informatyka, zajęcia wyrównawcze, matematyka

środa 11.00-12.00

52

Ścibiorek Bogusława

matematyka, zajęcia wyrównawcze

piątek 11.45-12.45

53

Śniegucka-Nowak Dorota

logopeda

czwartek12.00-13.00

54

Waraksa Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

środa 13.00-14.00

55

Waśkiewicz Marcin

wychowanie-fizyczne

poniedziałek 14.00-15.00

56

Wiśniewska Marta

integracja sensoryczna, logopedia, terapia pedagogiczna

wtorek 10.00-11.00

57

Wójcicka Dorota

zajęcia świetlicowe

wtorek 11.45-12.45

58

Wójtowicz Regina

edukacja wczesnoszkolna

czwarrtek 08.00-09.00

59

Wróbel Maria

matematyka

60

Zdrzalik Roman

język angielski

61

Żebrowska Barbara

język polski

piątek 09.00-10.00

Ta strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz na Polityka cookies.
Rozumiem. X